Oferta

W naszej bardzo bogatej ofercie można wyróżnić farbowanie American Colors, Freestyle Colors oraz farbowanie panelowe i 3D. Są to techniki bardzo kreatywne, które można ze sobą łączyć uzyskując bardzo indywidualne efekty kolorystyczne. Najnowszą techniką jest subtelna i naturalna technika Painting Colors. Dla osób, które lubią kontrasty polecamy pasemka Magmatic Lights.

Techniki strzyżenia w naszej ofercie to częściowo techniki z Akademii Vidal Sasoon oraz znanej stylistki i szkoleniowca polskiego Małgorzaty Babicz oraz firmy Wella. W szkoleniach uczestniczymy na bieżąco dlatego potrafimy zadowolić wymagających i podążających za modą i nowościami klientów.

Za pomocą produktów do stylingu zmienimy każdą teksturę włosów.
Z cienkich i przylegających do skóry głowy włosów zrobimy pełną objętości fryzurę a z prostych i sztywnych - falujące i mięciutkie zaś z kręconych i kędzierzawych - proste i lejące. Można także zakupić u nas kosmetyki System Professional, NIOXINE oraz KEUNE, dobranych przez stylistę.Przedłużanie włosów metodą ultradźwięków

W ofercie posiadamy także usługę przedłużania i zagęszczania włosów metodą monofibre (włosy sztuczne) oraz metodą za pomocą ultradźwięków Great Lenghts (włosy naturalne).
Każda z metod jest wykonywana najwyższej jakości włosami w sposób bardzo precyzyjny. Miejsca połączeń są płasko wyprofilowane i niewyczuwalnie. Fale ultradźwękowe pełnią rolę aktywizatora miejsc połączeń włosa bez wpływu na włosy naturalne i skórę głowy. To oznacza maksymalną ochronę dla włosów. Nawet przy częstym stosowaniu ultradźwięków włos pozostaje w pełni zdrowy i nieuszkodzony. To rewolucja wśród metod przedłużania włosów. Polecamy szczególnie osobom z cienkimii delikatnyhmi włosami.

Zapraszamy także na drobną kosmetykę estetyczną typu henna, regulację brwi, doczepianie rzęs oraz makijaże dzienne, wieczorowe, ślubne. W kąciku u manicurzystki można zadbać również o dłonie. Zapewniamy pełen zakres usług.


Salon Fryzjerski ANABELL, 70-783 Szczecin, ul Rydla 50, tel. +48 91 46 45 446
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8.00 - 20.00, sobota 9.00 - 16.00, niedziela - na zapisy
info@salon-anabell.pl
Studio graficzne ARS 2007