Oferta

W naszej bardzo bogatej ofercie można wyróżnić farbowanie American Colors, Freestyle Colors oraz farbowanie panelowe. Są to techniki bardzo kreatywne, które można ze sobą łączyć uzyskując bardzo indywidualne efekty kolorystyczne. Najnowszą techniką jest subtelna i naturalna technika Painting Colors. Dla osób, które lubią kontrasty polecamy pasemka Magmatic Lights.

Techniki strzyżenia w naszej ofercie to częściowo techniki z Akademii Vidal Sasoon oraz znanej stylistki i szkoleniowca polskiego Małgorzaty Babicz oraz firmy Wella. W szkoleniach uczestniczymy na bieżąco dlatego potrafimy zadowolić wymagających i podążających za modą i nowościami klientów.

Za pomocą produktów do stylingu zmienimy każdą teksturę włosów.
Z cienkich i przylegających do skóry głowy włosów zrobimy pełną objętości fryzurę a z prostych i sztywnych - falujące i mięciutkie zaś z kręconych i kędzierzawych - proste i lejące. Można także zakupić u nas kosmetyki System Professional High Hair oraz Wella Lifetex, dobranych przez stylistę.Przedłużanie włosów metodą ultradźwięków

W ofercie posiadamy także usługę przedłużania i zagęszczania włosów metodą monofibre (włosy sztuczne) oraz metodą za pomocą ultradźwięków Great Lenghts (włosy naturalne).
Każda z metod jest wykonywana najwyższej jakości włosami w sposób bardzo precyzyjny. Miejsca połączeń są płasko wyprofilowane i niewyczuwalnie. Fale ultradźwękowe pełnią rolę aktywizatora miejsc połączeń włosa bez wpływu na włosy naturalne i skórę głowy. To oznacza maksymalną ochronę dla włosów. Nawet przy częstym stosowaniu ultradźwięków włos pozostaje w pełni zdrowy i nieuszkodzony. To rewolucja wśród metod przedłużania włosów. Polecamy szczególnie osobom z cienkimii delikatnyhmi włosami.

Zapraszamy także na drobną kosmetykę estetyczną typu henna, regulację brwi, doczepianie rzęs oraz makijaże dzienne, wieczorowe, ślubne. W kąciku u manicurzystki można zadbać również o dłonie. Zapewniamy pełen zakres usług.


Salon Fryzjerski ANABELL, 70-783 Szczecin, ul Rydla 50, tel. +48 91 46 45 446
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8.00 - 20.00, sobota 9.00 - 16.00, niedziela - na zapisy
info@salon-anabell.pl
Studio graficzne ARS 2007