Badania skóry głowy Nioxin

Innowacyjna pielęgnacja włosów inspirowana pielęgnacją skóry

Inspiracją NIOXIN, przy tworzeniu zaawansowanych kuracji do włosów cienkich i przerzedzonych, był system pielęgnacji skóry twarzy. Skóra głowy, jako przełużenie skóry twarzy, wymaga podobnego traktowania i troski. Gama produktów NIOXIN powstała z myslą o tym, aby wzmacniać, odżywiać i regenerować włosy i skórę głowy.

Ponieważ zdrowa skóra głowy jest podstawą zdrowych włosów, jej odpowiednia pielęgnacja sprawia, że włosy stają się mocniejsze i wyglądają na gęstsze.

sm2

Odrodzenie włosów

Idealny dla obszarów o obniżonej gęstości włosów

Zabieg przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji stref problematycznych, takich jak: zakola lub przerzedzone włosy na koronie głowy. Odżywia włosy i chroni je przed uszkodzeniami. W miejscu aplikacji produktu może wystąpić chwilowe uczucie ciepła oraz tymczasowe zaczerwienienie skóry.
Czas trwania zabiegu: 10-15 min.

Ochrona gęstości włosów

Ochrona przed łamliwością włosów

Zabieg pomaga zredukować łamliwość włosów i przywrócić im gęsty oraz pełen życia wygląd. Po nałożeniu na skórę głowy kuracji Density Protection wykonywany jest masaż terapeutyczny.
Czas trwania: 10-15 min.

Zwiększenie średnicy włosa

Zwiększa średnicę włosa

Zabieg błyskawicznie zwiększa średnicę włosów i pogrubia je od nasady sprawiając, że jest ich nawet o 11 000 więcej. Zabieg zawiera masaż terapeutyczny i modelowanie włosów.
Czas trwania: 25-30 min. wraz z modelowaniem.

Dermabrazja skóry głowy

Odnowa i odświeżenie środowiska skóry głowy

Zabieg kosmetyczny przeznaczony dla skóry głowy. Usuwa martwe komórki naskórka i nadmiar sebum nawet o 34% szybciej w porównaniu do skórynie poddanej zabiegowi. Dzięki temu zapewnia idealny punkt wyjścia do uzyskania grubszych włosów o widocznie zwiększonej objętości.
Czas trwania zabiegu: 25-30 min.

Regeneracja włosów

Głęboka regeneracja

Zabieg wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich uszkodzeniom i redukując ich łamliwość. Masaż terapeutyczny NIOXIN, który wykonuje się po nałożeniu maski Deep Repair, ma na celu wygładzenie włosów i zapewnienie im podatności na układanie.
Czas trwania: 25-30 min.

KONTAKT

Salon Fryzjerski ANABELL
70-783 Szczecin, ul Rydla 50
info@salon-anabell.pl

facebook1 /studioanabell

Godziny otwarcia indywidualne - po ustaleniu telefonicznym.

Fryzjer:
Ania Karwowska +48 518 660 092
Agnieszka Jackiewicz +48 537 699 858

Kosmetolog:
Izabela Kwestorowska +48 501 500 081