Zabiegi SYSTEM PROFESSIONAL

Mapowanie kodu energetycznego

Ponad 170 milionów możliwych indywidualnych systemów pielęgnacyjnych.
Każdy z naszych zabiegów pielęgnacyjnych rozpoczyna się od Mapowania Kodu Energetycznego, który umożliwia zidentyfikowanie Twojego unikatowego profilu energetycznego - niepowtarzalnego jak odcisk palca. Pozwala to poddać analizie specyficzne potrzeby włosów i skóry głowy.
W oparciu o tę analizę, Twój konsultant System Professional zaleci wysoce spersonalizowany system zabiegów pielęgnacyjnych, do wykonania w salonie i w domu. W rezultacie Twoje włosy staną się bardziej podatne na stylizację, pełne energii i długotrwale piękne.

system-professionall

ENERGY (zabiegi energetyzujące)

ENERGETYCZNA STYLIZACJA

Ten ekspresowy zabieg końcowy dodaje włosom siły i elastyczności, jako idealne przygotowanie do stylizacji, która zapewni fryzurze trwałość. W efekcie tego zabiegu włosy otrzymują optymalną dawke energii, stają się sprężyste, miękkie, jedwabiste w dotyku i niezwykle błyszczące. Elastic Force można łączyć z innymi produktami gamy System Professional.

ENERGIA SKÓRY GŁOWY

Ten wyjątkowy masaż energetyzujący towarzyszy aplikacji produktu należącego do gamy serum aktywnie pielęgnujących skórę głowy, aby zapewnić optymalne rezultaty. Zabieg aktywuje silnie działające składniki i sprawia, że odczuwasz uczucie odświeżenia. Wybierz jedną z dwóch opcji systemu.

ESSENTIAL (zabiegi podstawowe)

ESSENTIAL

PODDAJ SWOJE WŁOSY 10-MINUTOWEJ METAMORFOZIE. Poczuj natychmiastowe działanie naszego 3-etapowego zabiegu, w skład którego wchodzi Masaż Relaksujący, wykonywany podczas mycia głowy. Zabieg Podstawowy idealnie wkomponowuje się w każdą wizytę w salonie.

ZABIEG PO TRWAŁEJ ONDULACJI

Zabieg po Trwałej Ondulacji to niezbędny etap pielęgnacji po każdym zabiegu trwałej ondulacji lub prostowania włosów. Zabieg ten stabilizuje keratynę, aby zapewnić lokom jędrność i dodać włosom elastyczności i sprężystości. Zabieg po Trwałej Ondulacji można dopasowywać do każdego rodzaju włosów, dodając indywidualnie dobrane esencje, które zapewnią dodatkową korzyść pielęgnacyjną i luksusowe doznania.

PURIFY SHAMPEELING

Przywraca skórze głowy naturalną równowagę w chwili, gdy tylko zauważysz objawy łupieżu czy podrażnienia. Regularne używanie produktu pozwala dłużej zachować uczucie świeżości.

INTENSE (zabieg intensywny)

ZABIEG INTENSYWNY

ZAZNAJ PRZYJEMNOŚCI PODCZAS NAJBARDZIEJ SPERSONALIZOWANEJ REGENERACJI WŁOSÓW. Nasz wyjątkowy 4-etapowy zabieg łączy walory dwóch produktów w jednym spersonalizowanym zabiegu pielęgnacyjnym. Podczas Zabiegu Intensywnego wykonywany jest Masaż Intensywny System Professional, który stymuluje skórę głowy i uwalnia klienta od codziennych napięć, zapewniając jednocześnie głębokie wnikanie składników.

REBORN (zabieg odnowy)

ZABIEG ODNOWY

PRZYJEMNE DOZNANIA PODCZAS PIELĘGNACJI INTENSYFIKOWANEJ SPECJALNYM MASAŻEM. Optymalne połączenie skuteczności działania i odprężenia pomaga wydobyć Twoje wewnętrzne piękno. Unikatowy 5-etapowy zabieg wykorzystuje masaż AMOA System Professional. Masaż ten opiera się na azjatyckiej technice akupresury, stymuluje energię meridianów i wywołuje uczucie pełnego odprężenia, zapewniając włosom i skórze głowy długotrwałą metamorfozę.

KONTAKT

Salon Fryzjerski ANABELL
70-783 Szczecin, ul Rydla 50
info@salon-anabell.pl

facebook1 /studioanabell

Godziny otwarcia indywidualne - po ustaleniu telefonicznym.

Fryzjer:
Ania Karwowska +48 518 660 092
Agnieszka Jackiewicz +48 537 699 858

Kosmetolog:
Izabela Kwestorowska +48 501 500 081